O nás

Historie naší společnosti sahá k roku 2007, kdy bylo firemní zaměření úzce specializované na pneuservisní služby. Od roku 2015, pak s novým názvem společnosti ACB PNEU s.r.o., došlo k zacílení na specializovaný prodej pneumatik pro stavební stroje a nákladní vozy regionálního a dálkového provozu.

Ve spojitosti s tímto odvětvím, zákazníkům nabízíme kvalitní produktové značky pneumatik, např. KAMA TYRES a díky významnému distributorskému zastoupení, které plyne z dlouhodobé spolupráce, můžeme svým zákazníkům garantovat výhodné cenové podmínky.

Pneuservisní služby jsme však „neodsunuly na druhou kolej“, ba naopak jsme je podpořily. Pneuservis naší společnosti tak poskytuje široký sortiment služeb v oblasti pneumatik pro osobní, dodávkové a nákladní vozy. Je vybaven moderními, přesnými a pravidelně servisovanými stroji a zařízením, které spolu s dlouholetou praxí a vysokou odborností personálu zaručují vysokou kvalitu služeb a minimální časové nároky.

Důležitou součástí a velkou předností našich služeb pro dopravní firmy je bezplatné poradenství v oblasti nákladů na pneumatiky, které vychází z dlouhodobě sledovaných km výkonů a spolehlivosti jednotlivých značek a typů pneumatik v konkrétních provozních podmínkách a z toho vycházejících doporučení.